O mne

Moje meno je Táňa Horváthová.

V prvom rade som vnímavá a hľadajúca žena, snažím sa byť milujúca a rešpektujúca mama a manželka. Od svojho tehotenstva a pôrodu sa neustále zaoberám tematikou tehotenstva a pôrodu. Želám si, aby pre všetky ženy bolo toho výnimočné obdobie krásne a obohacujúce. Prajem si, aby sme objavili svoju obrovskú ženskú silu a dali jej voľný priebeh.

Už 2 roky píšem vlastnú stránku www.prirodzene-materstvo.sk a mesačne ju čítajú stovky žien, mamičiek. Dostávam krásne správy, o tom ako ich to inšpirovalo, ako to dokonca zmenilo ich postoj a zlepšilo vzťah s dieťatkom. Verím, že všetci máme svoje poslanie. A ja cítim, že pre mňa je to šíriť všetky prirodzené veci o materstve od počatia, podporovať ženy v ich prirodzených kompetenciách a zdieľať radosť zo zázraku nového života..

Vydala som sa na cestu duly, ktorá má tú česť podporovať ženu v tomto krásnom, citlivom období. Mám obrovskú potrebu zdieľať všetky moje vedomosti, ktoré som nadobudla na vlastnej životnej ceste, alebo vnímala v živote iných blízkych žien. Ale hlavne byť pevnou oporou pre ďalšie ženy, plne podporiť ich kompetencie, sebavedomie a intuíciu. My ženy máme obrovskú vnútornú silu a krásu. Chcem spraviť všetko, čo je v mojich silách, aby sa žena cítila pri pôrode bezpečne, aby jej sebavedomie spoznalo tú obrovskú materskú "leviu" silu lásky. A preto pôrodný proces treba chrániť. O tom ako Vás môže dula podporiť píšem na svojej stránke www.porodsdulou.sk. Kde sa môžete prihlásiť do:

bezplatného 7 týždňového email kurzu Prirodzené materstvo

 

Ak ste z Púchova a okolia môžeme sa stretnúť osobne na

tehotenskej joge a popôrodnej joge a na

kurze Prirodzené materstvo

Veľmi sa na Vás teším!!! S láskou Táňa


 

 

TOPlist